میلاد حضرت عیسی مسیح بر تمامی هم وطنان مسیحی و پیروان آن حضرت مبارک باد

Wishing You All a Very Merry Christmas and Happy Holidays!

 

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید همه روزه از ساعت 16 الی 21 با مدیر مجموعه ورزشی مهمانسرای عباسی تماس حاصل نمائید.

لذت صرف شام را در خنکای باغ بی نظیر مهمانسرای عباسی تجربه کنید.

هر شب از ساعت 19 الی 23 در باغ مهمانسرا به صرف انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی منتظر حضورتان هستیم.

در ایام ماه مبارک رمضان پس از اذان مغرب آماده پذیرایی از مهمانان و همشهریان گرامی می باشیم.

 

روزنامه نصف جهان سه شنبه مورخ 96/1/29 به نقل از استاندار اصفهان نوشت:

هتل عباسی یکی از جاذبه های توریستی شهر اصفهان است و طرح توسعه این هتل تاریخی در دو فاز با حفظ اصول و ساختار میراث فرهنگی اجرا می شود.

رسول زرگر پور در جلسه بررسی طرح توسعه هتل تاریخی عباسی که با حضور معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصاد و دارائی و همچنین مدیرعامل شرکت بیمه ایران تشکیل شد، گفت: هتل عباسی یکی از جاذبه های توریستی شهر اصفهان است که متقاضیان خاص خود را دارد و با توجه به توسعه گردشگری در اصفهان ، شدیداً متقاضی توسعه هتل هستیم و آمادگی داریم که مسائل مربوط به میراث فرهنگی، شهرداری و اخذ مجوزها را پیگیری و مرتفع نمائیم.

زرگرپور با بیان اینکه طرح توسعه این هتل تاریخی در دو فاز با حفظ اصول و ساختار میراث فرهنگی اجرا می شود، تصریح کرد : در ابتدا توسعه فاز اول در دستور کار قرار می گیرد. استاندار اصفهان با تأکید بر اینکه مرمت این هتل تاریخی باید با قوت ادامه یابد، افزود: مدیریت استان آماده همکاری در این خصوص است و با توجه به موافقت کامل شهرداری ، طی یک ماه آینده باید میراث فرهنگی طرح را آماده کرده و اطلاعات کامل از شهرداری اخذ و سپس تیم مشاوره ای توسط شرکت بیمه ایران مشخص شود تا کارها پیگیری شود. 

وی با بیان اینکه مجری این طرح باید توسط بیمه انتخاب شود، گفت: با همکاری میراث فرهنگی اطلاعات شهرسازی کامل اخذ می شود و در این طرح بیمه در خصوص تأمین مالی و مدیریت استان در خصوص مسائل اجرایی همکاری خواهد کرد.  زرگرپور با اشاره به اینکه هیئت های خارجی در سفر به اصفهان خواستار همکاری در زمینه ساخت هتل و بیمارستان هستند گفت: باید از این ظرفیت ها نیز در استان استفاده شود. 

مدیرعامل شرکت بیمه ایران نیز در این جلسه اظهار داشت: طرح توسعه هتل عباسی به عنوان یک هتل شاخص و پروژه مهم و اساسی جزء اولویت های این شرکت قرار دارد و در خصوص تأمین منابع مالی آن اقدام می کنیم. وی افزود آنچه اهمیت دارد این است که ما به دنبال سرمایه گذاری در این هتل هستیم تا وضعیت مناسب تری را شاهد باشیم و در ادامه نیز در خصوص توسعه و گسترش هتل آماده انجام این مهم هستیم.

مهمانان گرامی

بدینوسیله به اطلاع می رساند از روز سه شنبه مورخ 96/1/29 ، سرویس دهی عصر کافه تریا نقش جهان در باغ زیبای مهمانسرا انجام خواهد شد.

یا مقلّب القلوب والابصار

یا مدبّر الیل و النهار

یا محوّل الحول و الاحوال

حوّل حالنا الی احسن الحال

 

نوروز امسال، باشکوه تر از سالیان گذشته، در کنار عزیزانی بودیم که دعای تحویل سالشان را زیر سقف زمردین سرسرای اصلی مهمانسرا، زمزمه می کردند. امید است که توانسته باشیم با پاسداشت آئین های کهن این سرزمین، پا به پای شما به استقبال بهار طبیعت برویم.

آرزویمان برای تک تک ایرانیان نیکوسرشت چنین است:

پروردگارا، در این سال جدید؛

به خواب عزیزانمان آرامش، به بیداریشان آسایش، به زندگیشان عافیت، به عشقشان ثبات، به مهرشان وفا، به عمرشان عزت، به رزقشان برکت و به وجودشان صحت عطا بفرما.

 

 

در روزهای آینده می توانید ویدئوهای مراسم تحویل سال نو در مهمانسرای عباسی را در کانال تلگرام ما به آدرس زیر مشاهده نمائید.

https://t.me/isfahan_abbasihotel

جستجو

منو ها

 

با دیگران به اشتراک بگذاریدcaptcha

اصفهان ،خیابان آمادگاه - مهمانسرای بین المللی عباسی

تلفن : 19-32226010-031      نمابرمهمانسرا : 32226008-031

نمابر روابط عمومی : 32211268-031   صندوق پستی 191/81465

info@abbasihotel.ir      www.abbasihotel.ir