TEMPLATE_HOTEL_HISTORY_HOTEL

 
تاریخچه
 

معماری شکوهمند ایران همواره چون گوهری تابان در میان آثار معماری جهان می درخشــیده و از مرتـبه ای بلند برخــوردار بوده است. در این میان، معمـاری مکتب اصفهان در دوره های گوناگون طلایه دار این راه پرشکـوه بوده و نام هنر و فرهنگ ایران را در گوشه و کنار جهان بلنـد آوازه ساخته است . در دوره صفـوی، شهر اصفهان از چنان عظمت و شکوهی بهره مند شد که نصف جهانش نامـیدند . در میان آثار معماری باقیمانده از عصر صفوی، مجموعـه مدرسـه، بازارچه و کاروانسـرایـی برجـای مانـده است که در کنـار خیـابان چـهارباغ اصفهان چون گوهری یگانه می درخشد . این مجموعه به دستور شاه سلطان حسین صفوی ساخته شد و وی این مجموعه را به مادر خویش پیشکش نمود .این کاروانسرا درسال 1336 شمسی به همت و سرمایه گذاری شرکت سهامی بیمه ایران تبدیل به هتلی تشریفاتی،مدرن و باشکوه می گردد.

۱۴۰۲
هجری شمسی
1402
TO

1394

یکشنبه, 23 اسفند 1394

حضور شهردار میلان در اصفهان و اقامت در مهانسرای عباسی

روز سه شنبه مورخ 94/11/27 ، جناب آقای پیساپیا شهردار محترم شهر میلان ایتالیا، ملاقاتی با استاندار و شهردار محترم شهر اصفهان، جناب آقای دکتر زرگر و جناب آقای دکتر جمالی نژاد، در تالار زیبای پردیس...
یکشنبه, 23 اسفند 1394

توصیه لس آنجلس تایمز به آمریکایی ها

روزنامه لس آنجلس تایمز به آمریکایی هایی که قصد دارند تعطیلات سال نو میلادی را در سفر بگذرانند پیشنهاد کرده که به ایران رفته و از جاذبه های گردشگری آن به ویژه « اصفهان » بازدید کنند. به گزارش ایرنا،...
سه شنبه, 27 بهمن 1394

بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی و معاون رئیس جمهور

غرفه زیبا و منحصر به فرد مهمانسرای عباسی اصفهان با طراحی سنتی و فاخر و چیدمان بی نظیر جلوه ای خاص به محیط نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که از مورخ 94/11/27 لغایت 94/11/30 در محل...
یکشنبه, 18 بهمن 1394

ورود هیات یونانی به اصفهان و اقامت در مهمانسرای عباسی

جناب آقای الکسیس سیپراس، نخست وزیر یونان در صدر هیات بلند پایه سیاسی، اقتصادی وتجاری شنبه شب مورخ 94/11/18 در مهمانسرای عباسی اقامت نمودند.
سه شنبه, 13 بهمن 1394

ورود هیئت تایلندی به اصفهان و اقامت در مهمانسرای عباسی

جناب آقای سومکیدجاتوسری پیتک، معاون نخست وزیرکشورتایلند درصدر هیئت بلندپایه اقتصادی درمورخ 94/11/13 در مهمانسرای عباسی اقامت نمودند و از مکانهای تاریخی و زیبای مهمانسرا دیدن کردند.

1393

شنبه, 23 اسفند 1393

کسب نشان برتر از سایت معتبر Tripadvisor

مهمانسرای عباسی بر اساس ارزشیابی نقطه نظرات و مصاحبه هایی که در مورد مهمانسرای عباسی و سطح کیفیت سرویس دهی آنان در سایت معتبر جهانی Tripadvisor (معروفترین سایت نظر سنجی جهان) به ثبت رسانده اند...

 
اتاق ها و سوئیت ها
 

مهمانسرای عباسی دارای 225 باب اتاق ، سوئیت و آپارتمان است که شامل اتاق های معمولی یک تخته و دو تخته ، چشم انداز و پردیس ، سوئیت های معمولی ، قاجار ، صفوی ، سبز و نیز آپارتمان دو و سه خوابه بوده و همگی اتاق ها مجهز به سیستم های ایمنی ویژه و مطابق با اصول استانداردهای بین المللی و روز دنیا می باشند . نمای استثنایی و زیبای باغ و گنبد فیروزه ای مدرسه چهارباغ منظره ای چشم نواز و بدیع را برای اتاق های مشرف به باغ به ارمغان می آورد. تزئینات شگفت انگیز و معماری سبک قاجار و صفوی در برخی از سوئیت ها از جمله عناصر طراحی داخلیست که در کمتر هتلی در دنیا نظیر آن یافت می شود.

 
رستوران ها و سفره خانه
 

مهمانسرای عباسی با دارا بودن رستوران های فاخر، سفره خانه سنتی و کافی شاپ مجهز

امکان انتخاب طیف وسیعی از غذاها و نوشیدنی ها و همچنین لذت بردن از فضایی منحصر به فرد را برای میهمانان گرامی فراهم می آورد.

 
تالارها
 

این هتل بین المللی که در نوع خود یکی از کهن ترین هتل های جهان شناخته می شود؛ دارای 11 تالار چند منظوره با ظرفیت های 20 تا 550 نفر جهت برگزاری انواع سمینارها، ضیافت ها و پذیرایی ها از مقامات رسمی و غیررسمی می باشد.

 
مجموعه ورزشی
 

مجموعه ورزشی شامل استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی، سالن بدنسازی و خدمات ماساژ ساعات مفرح و نشاط آوری را برای میهمانان گرامی رقم می زند.

این مجموعه در دوسانس صبح(بانوان) و عصر(آقایان) فعال می باشد.

 
محوطه باغ
 

بی تردید یکی از زیباترین بخش های مهمانسرا باغ آن است که می تواند به عنوان نمونه ای از آن فضاهایی مطرح شود که با عنوان باغ ایرانی در تمام جهان معروف است.

آمیزه ای از آب و گیاه، هماهنگی فضاهای درون و بیرون، همشانه بودن دست سازهای انسان با پدیده های طبیعی و خلاصه ایجاد فضایی آرامشبخش از ویژگی های باغ مهمانسرای عباسی است.

باغ مفرح و مصفای مهمانسرا با وسعتی بالغ بر 6000 مترمربع که با وجود گل ها و درختان و نهری که از وسط آن می گذرد،جلوه ای دلگشا و بدیع را به حیاط مهمانسرا بخشیده و محیطی گرم و خاطره انگیز را برای مهمانان فراهم می آورد.

0
فاصله از فرودگاه (Km)
0
فاصله از راه آهن (Km)
0
فاصله از ترمینال (Km)
0
تعداد اتاق ها
0
تعداد رستوران ها
0
تعداد تالارها


captcha

اصفهان ،چهارباغ عباسی، خیابان آمادگاه ، مهمانسرای عباسی،متعلق به بیمه ایران

تلفن : 19-32226010-031      نمابرمهمانسرا : 32226008-031

نمابر روابط عمومی : 32211268-031   صندوق پستی 191/81465

info@abbasihotel.ir      www.abbasihotel.ir